Kolex Gizowska & Szmyt sp.j. jest rodzinną firmą z tradycjami, która działa na polskim rynku od roku 1994. Wieloletnia praktyka zawodowa, sumienność, rzetelność i zaangażowanie w świadczone usługi zagwarantowały nam stabilną pozycję w branży handlu złomem. Nasze obowiązki realizujemy profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędne uprawnienia i decyzje, dzięki którym możemy prowadzić działalność w zakresie gospodarowania odpadami w sposób sumienny i kompleksowy. Prowadzimy skup złomu na terenie miasta Warszawa obsługując zarówno osoby prywatne, jak i klientów biznesowych, firmy i instytucje. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz miłą i profesjonalną obsługę naszej wykwalifikowanej kadry pracowników. Naszą dewizą i celem jest zadowolenie Klienta z efektów prowadzonej przez nas działalności.

Skup złomu transport > Posiadamy własny transport oraz własne kontenery na złom na życzenie klienta. W razie potrzeby zajmiemy się również rozbiórką i demontażem  konstrukcji stalowych.
Skup złomu cena, skup złomu cennik > Wycena usługi skupu złomy jest przygotowywana indywidualnie i uzależniona jest od wielu czynników. Prosimy skontaktować się w celu wyceny.
Skup złomu Warszawa > Nasze siedziby firmy mieszczą się w Warszawie i Błoniach, w razie potrzeby obsłużymy klientów w województwie mazowieckim.