Od roku 2010 nasza firma zajmuje się skupemsprzedażą oraz demontażem używanych regałów magazynowych. Naszą domeną jest solidność, staranność, profesjonalizm oraz zadowolenie i satysfakcja klientów z jakości naszych usług i produktów. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo solidne, estetyczne i funkcjonalne używane regały paletowe. Jesteśmy godnym polecenia przedsiębiorstwem, czego dowodem jest fakt, że w krótkim czasie zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych z naszych usług klientów. Naszą działalność świadczymy na terenie całego kraju na zlecenie osób prywatnych, firm oraz instytucji. Do potrzeb każdego z odbiorców podchodzimy indywidualnie, aby zapewniać jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to rzetelność, sumienność oraz troska o klienta.

Używane regały paletowe cena / cennik > Cena regałów uzależniona jest od wielu czynników m.in. nośność regałów, wysokość oraz głębokość miejsca paletowego.
Regały paletowe, wjezdne, przepływowe oraz pułkowe > To kategorie regałów które posiadamy w sprzedaży. Prosimy o określenie kategorii w specyfikacji zapytania.
Regały MAGO, STOW, MECALUX, DEXION, NETCON, PROMAG, WANDALEX, JUNGHEINRICH, MGL > To marki regałów które znajdują się w naszej ofercie. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretną marką prosimy o podanie w specyfikacji.

W sprawie regełów paletowych prosimy kontaktować się przez mail: regaly@kolex.com.pl